Opcje przeglądania
Producent

Automatyzacja domu lub jedynie niektórych elementów mieszkania, nie musi być wcale droga i zajmować wiele czasu. Dzięki mało skomplikowanym rozwiązaniom technologicznym, większość systemów można przygotować samodzielnie w domowym warsztacie, przy użyciu najprostszych narzędzi. Chcąc postawić pierwsze kroki w świecie komputeryzacji, środowisku majsterkowiczów i programistów, najlepiej wybrać proste w obsłudze Arduino. Sklep został wyposażony w szeroką ofertę modułów i gotowych systemów, więc każdy klient znajdzie to, czego potrzebuje w danej chwili!

 

Arduino – co to jest i dla kogo?

 

W języku specjalistycznym można powiedzieć, że jest to platforma programistyczna dla systemów wbudowanych. Można długo opowiadać o układach scalonych, modułach i mikrokontrolerach, jednak wielu początkującym majsterkowiczom z pewnością nie tylko to nic nie powie, ale również wystraszy ich przed rozpoczęciem swojej przygody z tym prostym systemem. Arduino to prosty minikomputer, dzięki któremu można samodzielnie przygotować sterownik automatycznego podnoszenia i opuszczania rolet, stację pogodową lub system regulacji światła. Możliwości są nieograniczone, a zaawansowanie systemu zależy jedynie od umiejętności i doświadczenia użytkowników.

 

Jak zacząć swoją przygodę z Arduino?

 

Skoro Arduino składa się z wyjść, wejść i kilku podzespołów, należy jeszcze zastanowić się nad jego systemem. Niestety, każdy użytkownik musi napisać go samodzielnie… Spokojnie! Rozpoczynając swoją przygodę i wybierając podstawowe konfigurację Arduino, wystarczy kilka linijek kodu w języku C, które nie powinny sprawić problemów – nawet kompletnym laikom w temacie. Arduino jest popularne na całym świecie, więc znalezienie pełnych instrukcji nie stanowi żadnego problemu i wyzwania. Zaawansowane projekty wykonane z pomocą tego prostego systemu, mogą zapierać dech w piersiach!

Stawiając na jakość naszego asortymentu, gwarantujemy Państwu satysfakcję z wyboru!

Moduły

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl