Przekaźnik SONGLE SRD-12VDC-SL-C 12V 250VAC 10A SPDT
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena regularna:
5.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VEOZ
Kod produktu: 04209
Opis
✅ Solidny przekaźnik SONGLE 12VDC – niezawodność w Twoim zasięgu!
Najważniejsze parametry techniczne:
  • Model: SRD-12VDC-SL-C
  • Napięcie sterujące: 12V
  • Maksymalne napięcie stycznika: 250VAC
  • Maksymalne obciążenie: 10A
  • Liczba pinów: 5
  • Wymiary: 18,7 x 15,2 x 15,7 mm